UBYTOVÁNÍ A ZÁZEMÍ

VŠE O TÁBORU

TÁBOŘIŠTĚ

Areál rekreačního střediska je umístěn v přírodě, na kraji lesa. Vzdálenost od vesnice je cca 1 km. Nachází se zde 4 přízemní zděné budovy, 10 dřevěných srubů, hlavní budova s jídelnou, společenská místnost s televizí a krbem a 8 kluboven. Klientům je k dispozici 5 hřišť, ping-pongové stoly, kiosek, bazén, houpačky, trampolína a minigolf. Středisko je osvětleno a ozvučeno venkovním rozhlasem.  Možnost parkování přímo v areálu.

UBYTOVÁNÍ

Zděné budovy

Ve středisku jsou rekreantům k dispozici 3 přízemní zděné budovy a jeden speciální bungalov s jednolůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením (vhodné pro náročnější klienty, učitele). Zděné budovy mají dva samostatné vchody. V každém vchodu jsou dva 5–6 lůžkové pokoje a jeden pokoj dvojlůžkový. Pokoje jsou vybaveny postelemi, skříněmi, poličkami, nočními stolky, věšáčky). Pro každou část je k dispozici samostatný sprchový kout, umyvadlo a WC. Před bungalovy je malá terasa se zahradním nábytkem k posezení.

Ubytování pro učitele

Abychom umožnili pedagogickému doprovodu dostatek soukromí, postavili jsme v každém bungalovu pokoj pro učitele, který má vlastní sociální zařízení. Učitelé tak mají děti pohodlně „pod kontrolou“. Pokud si učitelé přejí raději bydlet dál od dětí, mohou využít speciální bungalov, umístěný na druhé straně rekreačního střediska, který nabízí několik jednolůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a připojením na internet.

Sruby

Ve středisku se nachází 10 dřevěných srubů. Každý z nich je přepážkou rozdělen na dvě části, přičemž do každé se vejde až 5 osob. Sruby jsou vybaveny postelemi, skříněmi a dalšími úložnými prostory. Je zde zavedena elektřina a v případě potřeby jsou vytápěny radiátory. Moderní zrekonstruované sociální zařízení pro klienty ubytované ve srubech se nachází v hlavní budově.

Společenské místnosti

Ve středisku je k dispozici 8 kluboven, které jsou vybaveny lavicemi, tabulemi na popisovače a audio-vizuální technikou. Každá skupina tak může mít dostatek soukromí pro své aktivity. Pro hromadnější akce (diskotéky, promítání, školení, prezentace) doporučujeme využít velkou jídelnu, vybavenou promítacím plátnem, dataprojektorem a světelnou a zvukovou aparaturou včetně mikrofonu.

Vybavení střediska

STRAVA

Stravování probíhá přímo ve středisku v prostorné jídelně. V ceně jsou samozřejmě snídaně, oběd, večeře.  Pro dětské kolektivy jsou samozřejmostí též odpolední a dopolední svačiny.